|
nie wydaje mi się żeby były znacznie cięższe niż Smudy, są jakieś granice gdzie trening zamiast pomagać szkodzi. Mówił w wywiadach że drużyna odstaje znacznie od przyzwoitego europejskiego poziomu przygotowania fizycznego więc nie wrzuciłby ich na najwyższe obroty bo byłby u nas jeden wielki szpital Może problem w tym że przyszedł zaraz po Kasperczaku Liczce i Engelu Którzy nie słyneli z zamordyzmu i katowania piłkarzy, więc treningi Petrescu musiałby być dla nich szokiem
|