Temat
:
Ekstraklasa 2013/2014
Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt
Offline
#
627
25.11.2013, 22:28
Pamiętam jak jeszcze nie tak dawno ktoś pisał, że to Cracovia gra najlepszą obecnie piłkę w lidze i nic nie zapowiada by mieli spuścić z tonu. Takie wesołe kwiatki mi się przypomniały.
...And Justice For All
Karamazow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karamazow
Znajdź inne posty napisane przez Karamazow