Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20975
Stary 25.11.2013, 22:15
U Boguskiego z meczu na mecz widzę progres. Coraz mniej strat, ale mam wrażenie, że brakuje tej odwagi w rozegraniu. Z drugiej strony, Sarki też pokazał się z dobrej strony, ale to raczej joker.
Odpowiedz cytując