Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#621
Stary 25.11.2013, 21:06
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Odliczając kibiców z Amiki to grubo poniżej 10 tys. A tak się napinają po naszych 32,5 tys, które im gębę zatkało i chc a w jakimkolwiek meczu mieć większą frekwencje od nas , a tu znowu dupa.
Byli, są i będą w dupie. Jak dobra gra połączona z wynikami plus mecz ze zgodą nie są w stanie ściągnąć u nich tych 12500 (które u nas są uważane za klapę na meczu z zasadniczo żadnym przeciwnikiem) to co im pomoże? Derby już były - następne na Kałuży pewnie za rok ( oby później)
Odpowiedz cytując