Gwiaździsty napisał(a):

|
Odliczając kibiców z Amiki to grubo poniżej 10 tys. A tak się napinają po naszych 32,5 tys, które im gębę zatkało i chc a w jakimkolwiek meczu mieć większą frekwencje od nas , a tu znowu dupa.
|
Byli, są i będą w dupie. Jak dobra gra połączona z wynikami plus mecz ze zgodą nie są w stanie ściągnąć u nich tych 12500 (które u nas są uważane za klapę na meczu z zasadniczo żadnym przeciwnikiem) to co im pomoże? Derby już były - następne na Kałuży pewnie za rok ( oby później)
