|
i do tego przepchnął bramkarza i obrońce.
Póki nie mamy innych alternatyw można tylko liczyć że jednak odpali, że jeszcze kiedykolwiek będzie grał na miare potencjału.
Potencjalnie zresztą to my mamy zajebistych ofensywnych pomocników, Boguś i Garguła za coś w końcu grali w tej reprezentacji. Nie wierze za bardzo w ich powrót do najwyższej formy, ale przy obecnym składzie póki nie będzie wzmocnień nic lepszego sie nie wymyśli
|