picasso napisał(a):

|
ja bym zaczął zakupy do klubu od zatrudneinia MENAGERÓW.od paru dni mamy ich wysyp na forum
|
Pod jednym warunkiem!
Każdy z nich wnosi do klubu wkład pieniężny ale nie wirtualne pieniądze z FM tylko realne, żeby chociaż starczyło na jednego gościa z tych wszystkich tu wymienionych
