Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
głos z trybun
Member
Od: 04.2013
Offline
#
24643
25.11.2013, 18:34
Polecam kupić tygodniki Do Rzeczy i w Sieci- bardzo dobre wywiady i felietony.
A tu na poprawienie humoru
Ostatnio edytowane przez głos z trybun : 25.11.2013 o godz. 18:38.
głos z trybun
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do głos z trybun
Znajdź inne posty napisane przez głos z trybun