Na
nasze warunki
Ale ja ich nie znam tak naprawde, bo nie widze ksiąg

Jedyne znane mi warunki to przeciwnicy ligowy. Nie wiem jakie my mamy warunki (wysokosc kontraktu, kwota odstepnego czy tez hajs za podpis i inne), wiem tylko tyle co sam widziałem na własne oczy bądź ktoś zaufany zdradził. Więc kwesta "nasze warunki" napewno będzie kwestią sporną bo prawdy 99% nie zna, ale zaraz przyjdzie chłop i powie ze i tak jest to wina łysego Bednarza.
Imho na
skład personalny jakim dysponujemy osiągamy wprost nieproporcjonalne wyniki, mianowicie : za dobre. Wydaje mi się że jest to jednak zasługa trenera a nie dostawania wypłat na czas.O Małeckim w formie pisał nie będe bo nie znam formy.
Ja nie wiem czy Rafał w siebie wątpi czy nie,jeśli wątpi to powinien zmienić profesję. Imho Boguś na boisku nie jest osobą pewną siebie z chłodną głową, ale to moje zdanie. Dla mnie grę w tym sezonie Rafała (i w sumie w wiekszosci jego przygody z piłką) obrazuję ta sytuacją w której Brożek strzela bramkę a wcześniej Rafał z linii trafia w słupek..)To cały Boguś. Ogólnie jeśli o Nim piszemy, powiedz mi , jakbyś jednym słowem scharakteryzował Rafała badź podaj na tacy jakiś jego główny charakterystyczny artybut/umiejętność?