szprotson napisał(a):

Perspektywiczny bramkarz - no niech będzie.
Trzech solidnych stoperów - Głowacki, Głowacki,Głowacki ? No ale grać i tak może jeden
Czterech technicznych rozgrywających - Imho łącząc tych 4 piłkarzy mamy dopiero jednego technicznego rozgrywającego.
Trzech szybkich skrzydłowych - Trzech? szybkich ? Dwóch szybkich owszem, a ten trzeci to kto? Skrzydłowych? Ni chuja.
Klasowy napastnik - Buuuu. Mamy napastnika ale nie przesadzajmy znowu. Na tej wiejskiej lidze jak sami na meczach widzicie duzo nie potrzeba. Klasowy Brożek byłby jakby nie miał tych swoich setek s.......onych jak trampkarz lub inwalida.No ale tak to juz jest jak sie za dużo myśli..
I co do pewności siebie Rafał od zawsze to był boiskowy i pozaboiskowy ministrant i tego sie juz nie zmieni.....
|
Chyba nie dostrzegłeś, że zastrzegłem jeden warunek. Pokaż mi
na nasze warunki lepszego niż Brożek, pokaż szybszego/zwrotniejszego niż Małecki w formie. Rozmawiamy o mistrzostwie przecież, a nie drugiej rundzie eliminacji ligi europy.
Tu nie chodzi o jego pewność czy celnie zagra, a o obawę czy ktoś do zagrania pójdzie. No i co spokojne zachowanie przeszkadza pewności siebie. Patrząc na jakie zagrania się decyduje raczej w siebie nie wątpi.