|
po co skoro my ich oszlifowac nie potrafimy i zmieniaja sie w zwykłe pospolite kamyki ?
ZWE zadał Ci pytanie dot. Twoich wymysłow przedstawionych powyzej. Gdzie Tych zawodników widziałes, w jakich meczach, ile razy i od kogo słyszałeś że są dobrzy.
Bo mój pies coś tam od czasu do czasu też poszczekuje że ma paru niezły, no ale ja mu nie ufam jako scoutowi.
Możesz o w/w zawodnikach powiedzieć COŚ wiecej niż kazdy z Nas moze obejrzeć np. na Orange Sport? Masz cos czy po prostu nudziłes sie w weekend ogladnałes 3 spotkania i jedziesz z nazwiskami kolegow?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|