Drozd napisał(a):

Mamy na nasze warunki mocny skład personalnie, perspektywicznego bramkarza, trzech solidnych stoperów, czterech technicznych rozgrywających, trzech szybkich skrzydłowych, jednego klasowego napastnika i kilku młodych miejmy nadzieję ambitnych. ".
|
Perspektywiczny bramkarz - no niech będzie.
Trzech solidnych stoperów - Głowacki, Głowacki,Głowacki ? No ale grać i tak może jeden
Czterech technicznych rozgrywających - Imho łącząc tych 4 piłkarzy mamy dopiero jednego technicznego rozgrywającego.
Trzech szybkich skrzydłowych - Trzech? szybkich ? Dwóch szybkich owszem, a ten trzeci to kto? Skrzydłowych? Ni chuja.
Klasowy napastnik - Buuuu. Mamy napastnika ale nie przesadzajmy znowu. Na tej wiejskiej lidze jak sami na meczach widzicie duzo nie potrzeba. Klasowy Brożek byłby jakby nie miał tych swoich setek s.......onych jak trampkarz lub inwalida.No ale tak to juz jest jak sie za dużo myśli..
Mario NH - jeżeli to przeszłość odcisnęłą piętno na Rafale B. to najlepiej dla niego i dla Nas byłoby jakbyśmy wytransferowali go albo do psychiatry albo gdzies na jakieś inne leczenie. Jeśli po takich kontuzjach jakie on miał, ma dalej blokadę to znaczy ze sport trzeba zmienić (Ja osobiscie uważam ze on blokady nie ma, surowy technicznie był zawsze, jak był młodszy bazował na ruchliwości która z wiekiem po prostu traci. On kiwać sie nie boi, on po prostu kiwać nie potrafi a Wy sie doszukujecie teorii spiskowych

I co do pewności siebie

Rafał od zawsze to był boiskowy i pozaboiskowy ministrant i tego sie juz nie zmieni.....