Młodzieżówka PO po godzinie 16 jeszcze na służbie?
Novum.
PS. Zresztą wrzucone dziś "tabelki" są dobrym odnośnikiem do kolejnego niedoszłego zakładu o 15% bezrobocia w tym roku, gdzie kilku forumowiczów ochoczo wyrywało się do przodu w pierwszej połowie roku. Pozostaje jeszcze czekać na dane o PKB, gdzie wszystko wskazuje, że będziemy mieć równe 2% w III kw. i w granicach 2,5-3% w IV kwartale co jest dobrym prognostykiem na rok przyszyły i rokuje na przyspieszenie ścieżki wzrostu co przewidywało tylko kilku bardziej optymistycznie nastawionych ekonomistów.
http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=22943