Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24642
Stary 25.11.2013, 16:52
Młodzieżówka PO po godzinie 16 jeszcze na służbie?

Novum.


PS. Zresztą wrzucone dziś "tabelki" są dobrym odnośnikiem do kolejnego niedoszłego zakładu o 15% bezrobocia w tym roku, gdzie kilku forumowiczów ochoczo wyrywało się do przodu w pierwszej połowie roku. Pozostaje jeszcze czekać na dane o PKB, gdzie wszystko wskazuje, że będziemy mieć równe 2% w III kw. i w granicach 2,5-3% w IV kwartale co jest dobrym prognostykiem na rok przyszyły i rokuje na przyspieszenie ścieżki wzrostu co przewidywało tylko kilku bardziej optymistycznie nastawionych ekonomistów.
http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=22943
Ostatnio edytowane przez emj10 : 25.11.2013 o godz. 17:00.