Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
d.j
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
27600
25.11.2013, 15:35
Proponuje odpiąć jedną klemę na akumlatorze
Nic nie musisz kupować i pewne
d.j
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do d.j
Znajdź inne posty napisane przez d.j