WISŁAZWE napisał(a):

W ilu meczach?
Wiesz ja też wiele rzeczy słyszałem. Np o idącym wciąż Jimenzie. Nie wierz we wszystko co mówią.
|
moim zdaniem lepiej szukać nieoszlifowanych diamentów z pośród polskiej młodzieży niż dawać grube pieniądze na obcokrajowców