piotrband napisał(a):

moi drodzy może uznacie mnie za dziwaka ale ja widział bym wzmocnienia naszej Wisełki w trochę innym kierunku
.......................
|
Co możesz powiedzieć o tych zawodnikach? Widziałeś ich w akcji? Jak się prezentują? Świetlana przyszłość przed nimi?