rychu napisał(a):

|
Jak myślicie, czy byłaby szansa na kupno Podgórskiego z Piasta? Moim zdaniem jeden z bardziej niedocenianych pomocników lidze, dziwię się że jeszcze nie zagrał w reprezentacji. Problem w tym, że ma kontrakt do 30.06.2015 (wg transfermarkt).
|
Jak najbardziej . On ma niską klauzulę więc problemu nie powinno być , kosmicznego wynagrodzenia też spodziewać się nie należy , może pograć jeszcze kilka sezonów na wysokim poziomie , kontuzje go omijają może grać zarówno na skrzydle jak i na środku dzięki czemu byłby bardzo dobrą alternatywą/zastępcą Garguły . Skoro PZPN szykuje limit na obcokrajowców spoza UE to takich piłkarzy nie należy pomijać przy tworzeniu listy transferowej zwłaszcza ,że na Masłowskiego bądź Starzyńskiego już może nas nie stać .