krzysiek92 napisał(a):

|
proste pytanie: co polecacie bardziej xbox 360 czy ps3 ? zastanawiam się na zakupem konsoli (używanej) z kontrolerem move.
|
Ja mam x360 250gb slim i jestem póki co bardzo zadowolony.Kupiłem nówkę,do tego przeróbka rgh i grasz w co dusza zapragnie. Torrent->przerobienie obrazu pliko do iso->kopiujesz z pendrive'a na dysk konsoli i finito . Całość zajmuję 30 minut,a gier możesz mieć ile tylko chcesz. A jedna,czy dwie gry rekompensują koszt przeróbki.
Jest jedna wada-brak live.Ja na live i tak nie grałem,więc to dla mnie najkorzystniejsza opcja.