|
No wlasnie o to mi chodzi jak sie kogo rozlicza. Boguski najlepszy mecz - zero z tego pozytku ani bramek, ani asyst. Brozek, Gargula, Chrapek i widze irytujacy wiekszosc (w tym mnie) swoja ostatnia forma Malecki grajac swoj najlepszy mecz laduje bramy i asysty. Sa to ofensywni zawodnicy i z tego przede wszystkim ich sie rozlicza. A jesli Smuda mowi o Boguskim, ze gra bo duzo biega to lepiej zakontraktowac jakiegos murzyna z Kenii, ktory uciekal cale swoje zycie przed lwami i innymi drapieznikami bo na bank wiecej przebiegnie i ma lepsza kondycje. I jeszcze grosza sie na tym zaoszczedzi.
|