wiesniak84 napisał(a):

No wlasnie w tym problem ze Boguskiego nikt jeszcze nie zastepowal w tym sezonie. W 15 meczach ligowych zaczynal od pierwszej minuty. O przepraszam raz za niego zaczynal Sarki w meczu z pyrami, ktory to okrzyknieto najlepszym meczem Wisly w tym sezonie. Nie wiem kulawy zdzisiek z magazynu, chlopiec do podawania pilek moze ?
|
Ciekawe dla kogo problem, chyba tylko dla kulawych zdzisków z magazynu i krawaciarzy, którzy pamiętają jak Boguski z Brożkiem wygrywali nam mistrzostwo.