No wlasnie w tym problem ze Boguskiego nikt jeszcze nie zastepowal w tym sezonie. W 15 meczach ligowych zaczynal od pierwszej minuty. O przepraszam raz za niego zaczynal Sarki w meczu z pyrami, ktory to okrzyknieto najlepszym meczem Wisly w tym sezonie. Nie wiem kulawy zdzisiek z magazynu, chlopiec do podawania pilek moze

?