Hah nie wierze w to co czytam

Skoro argumenty o lepszych statystykach w mniejszej ilosci meczow nie docieraja to cofam me slowa i faktycznie Boguski to nasz najlepszy zawodnik od czasow Reymana choc ma pecha bo nie strzela nic bramek, walczy, biega czasem zaliczy asysty na tle przeciwnikow takich jak megamocny Widzew czy scyzoryki, gdy pilka mu odskakuje na 10 metrow to tylko i wylacznie dzieki jego technice i przegladowi pola.
Dziekuje dobranoc
Hej Rafal gool