Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20949
Stary 23.11.2013, 20:29
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Żeby każdy był taki slaby jak on to byśmy już dawno grali w lidze mistrzów.
Ok, masz rację. Ostatnio w kadrze pojawił się Ćwielong. On też nas prawie wprowadził do LM.
Gdyby nie ta Levadia...
Więc czemu nie Boguski.

Cieszę się niezmiernie, że się stara.
I, że pomaga jak może w naszej trudnej sytuacji.
Odpowiedz cytując