Drozd napisał(a):

|
Żeby każdy był taki slaby jak on to byśmy już dawno grali w lidze mistrzów.
|
Ok, masz rację. Ostatnio w kadrze pojawił się Ćwielong. On też nas prawie wprowadził do LM.
Gdyby nie ta Levadia...
Więc czemu nie Boguski.
Cieszę się niezmiernie, że się stara.
I, że pomaga jak może w naszej trudnej sytuacji.