Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
keth
Member
Od: 09.2013
Offline
#
24076
23.11.2013, 18:03
Może to nie wina akademi a polityki klubu? Nasprowadzali łajzy na wysokich kontraktach i nie chcą ich ,,marnować" na ławce bądź trybunach? Zresztą są tak zepsutym klubem że ciężko kierować się tam jakąkolwiek logiką.
keth
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do keth
Znajdź inne posty napisane przez keth