Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 23.11.2013, 14:14
piotek napisał(a):Wyświetl post
Zwłaszcza, że była asekuracja obrońców, a wszystko działo sie z BOKU pola karnego. Prawidłowa decyzja sędziego. Już prędzej czerwo dałbym Burlidze, bo moim zdaniem zasłuzył. Mam nadzieję, ze został potraktowany "suszarką" w szatni za narażanie drużyny w sytuacji, gdy nie ma żadnego zagrożenia i przeważamy.
Co ty pieprzysz chłopie? Burliga pokazał że ma charakter, ja sam miałem ochotę rzucić krzesełkiem w tego kmiota z Kielc...
Odpowiedz cytując