Boguś mam nadzieje że teraz będziesz szedł do przodu i w końcu wróci do formy z przed lat, tak jak Łukasz Garguła

i od początku sezonu pozytywnie zaskakuje mnie Łukasz Burliga, dobrze czuj się w ofensywie, oby tak dalej, bo lubię takich zawodników, zadziornych a zarazem lubiących grę ofensywną!
Nie wiem czy mieliście takie wrażenie, ale patrząc na Golańskiego wydawało mi się ze gdzieś cholera go widziałem

no i masz...
http://www.youtube.com/watch?v=QkNLZ17dRUs