Wyświetl pojedynczy post
Rafee
Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 23.11.2013, 11:12
Boguś mam nadzieje że teraz będziesz szedł do przodu i w końcu wróci do formy z przed lat, tak jak Łukasz Garguła i od początku sezonu pozytywnie zaskakuje mnie Łukasz Burliga, dobrze czuj się w ofensywie, oby tak dalej, bo lubię takich zawodników, zadziornych a zarazem lubiących grę ofensywną!



Nie wiem czy mieliście takie wrażenie, ale patrząc na Golańskiego wydawało mi się ze gdzieś cholera go widziałem no i masz... http://www.youtube.com/watch?v=QkNLZ17dRUs
Odpowiedz cytując