Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24636
Stary 22.11.2013, 16:07
Turek napisał(a):Wyświetl post
jakby powiedział ten wasz prawicowiec JKM tyle jest warta ich praca i tyle maja zarabiać , pracownik ma być wykorzystywany na maxa..
No oczywiste jest ze wszyscy powinni miec po tyle samo. Nie wazne czy ten co miesz w betoniarce czy inzynier projektu. A najlepsze wedlug twojej chorej ideologii jest to ze tyle samo powinien dostawac tez taki co mu sie robic nie chce I woli zyc sobie na jakims squacie nadajac jak to mi zle w zyciu.
Nie rozumiesz tylko ty I twoi idole jak piewca sprawiedliwosci spolecznej a przy tym kolekcjoner Rolexow I Rolls Royce'ow przyszly prezydent z ramienia wyznawcow Szechtera- Rysiu Kalisz oraz jakze opanowana gwiazda piora I ulubienica progresywnych mediow I zawsze do bolu logiczna Kazia Szczuka ze jak sie chce dobrze zyc to trzeba ciezko pracowac. Chyba ze bardziej do ciebie przemawia opcja stosowana przez jakze ci bliskie postkomusze pomioty ze nie wazna ciezka praca wazne kogo sie zna.

PS. czy nastepnego linka do twoich przemyslen zapodasz nam ze stronki antify?