Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
DonaltTSSk
Senior Member
Od: 05.2013
Offline
#
24634
22.11.2013, 15:11
Wystarczy spojrzeć na wyniki ankiety, że mamy 101 osób, które głosują na palikociarnie :/
DonaltTSSk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DonaltTSSk
Znajdź inne posty napisane przez DonaltTSSk