Wyświetl pojedynczy post
Turek
Junior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24627
Stary 22.11.2013, 10:03
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
Gazietka sie pochyla na losami pracowników w PL jakaś akcje maja czy sumienie ruszyło .

http://wyborcza.pl/1,87648,14987318,...chce__.html#MT
jakby powiedział ten wasz prawicowiec JKM tyle jest warta ich praca i tyle maja zarabiać , pracownik ma być wykorzystywany na maxa..
....:::TYLKO WISLA:::...