|
Kolego od szala.
Info o 8tys. sprzedanych biletów podawali na jednej z wiślickich stron wczoraj rano, wieć pewnie był to stan na środę. Wczoraj jeden z kolegów forumowiczów wyliczył 11 000 nie licząc sektora szkolnego, sektora rodzinnego i vipów. Dodatkowo został jeden cały dzień sprzedaży, gdzie zawsze schodzi dużo biletów.
Bierz szal i na mecz...
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
|