Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15655
Stary 22.11.2013, 08:20
Skoro nasi jadą oglądać piłkarzy do gry w Wiśle to ja mam nadzieję, że chodzi o nich

http://www.transfermarkt.de/de/neman...er_102281.html - kończy mu się kontrakt w czerwcu

http://www.transfermarkt.de/de/tomas...er_108426.html - piłkarz zespołu, który nas niedawno zlał... niezłe statsy

http://www.transfermarkt.de/de/milos...ler_74945.html - kończy mu się kontrakt z końcem roku... 11 bramek...

http://www.transfermarkt.de/de/peter...ler_92148.html - prawy pomocnik z koszykiem pełnym asyst
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując