Skoro nasi jadą oglądać piłkarzy do gry w Wiśle to ja mam nadzieję, że chodzi o nich
http://www.transfermarkt.de/de/neman...er_102281.html - kończy mu się kontrakt w czerwcu
http://www.transfermarkt.de/de/tomas...er_108426.html - piłkarz zespołu, który nas niedawno zlał... niezłe statsy
http://www.transfermarkt.de/de/milos...ler_74945.html - kończy mu się kontrakt z końcem roku... 11 bramek...
http://www.transfermarkt.de/de/peter...ler_92148.html - prawy pomocnik z koszykiem pełnym asyst