|
Teraz to on sobie może pogadać. Narracja już została nadana. ok 80tyś osób biorących udział w tym marszu to faszyci, nacjonaliści i homofoby, którzy zniszczyły pół stolicy i prawie wywołały wojnę z Rosją.
No ale trzeba się cieszyć, że o tej 22:30 w ogóle będzie ten program wyemitowany.
|