Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66074
Stary 21.11.2013, 22:03
Tylko pytanie czy zaciąg obcokrajowców w sytuacji kiedy PZPN lada moment chce wprowadzić limit na zawodników spoza UE jest takim idealnym rozwiązaniem ? Oczywiście wzmocnienie jest konieczne ale co jeśli za dwa sezonu (rozumiem że to będą transfery długoterminowe) część tych piłkarzy nie będzie mogła grać przez ten limit co sprawi że możemy po prostu stracić niemałe pieniądze na tych transferach . Oczywiście sprawa limitu i jej forma nie jest jeszcze przesądzona a i moment wprowadzenia jeszcze nie jest pewny ale rozważyłbym w klubie ten argument bardzo poważnie .
Odpowiedz cytując