FraMat napisał(a):

|
A ja proponuję, żebyś wypowiadal się w temacie. Merytorycznie. O piłkarzach, o transferach, a nie o Twoich urojeniach co do poglądów politycznych moderatora.
|
Sam robisz wycieczki - a teraz niewiniątko - świeczkę zjadło i siedzi po ciemku.
Jako mod usuń te wszystkie posty i zakończmy w ten sposób tą dyskusje.