Ogryzek napisał(a):

Brnij dalej w michnikowszczyznę i tęczę jak chcesz.
Chyba pora zakończyć tą dyskusję.
|
A ja proponuję, żebyś wypowiadal się w temacie. Merytorycznie. O piłkarzach, o transferach, a nie o Twoich urojeniach co do poglądów politycznych moderatora.