tomek100 napisał(a):

|
Ja pie.....ę, na tym forum już nawet w temacie "Polityka transferowa" jazda polityczna... to już jest nie do wytrzymania.
|
Pełna zgoda. Nie oglądam informacji, żeby uciec od polityki, to nawet tutaj się wcisną. Proponuję bany za komentarze polityczne poza odpowiednim do tego tematem. Chcecie to się pozabijajcie, tylko dajcie mi spokojnie poczytać o Wiśle.