Wyświetl pojedynczy post
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66067
Stary 21.11.2013, 07:54
tomek100 napisał(a):Wyświetl post
Ja pie.....ę, na tym forum już nawet w temacie "Polityka transferowa" jazda polityczna... to już jest nie do wytrzymania.
Pełna zgoda. Nie oglądam informacji, żeby uciec od polityki, to nawet tutaj się wcisną. Proponuję bany za komentarze polityczne poza odpowiednim do tego tematem. Chcecie to się pozabijajcie, tylko dajcie mi spokojnie poczytać o Wiśle.
rrr
Odpowiedz cytując