Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66066
Stary 21.11.2013, 00:13
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Brnij dalej w michnikowszczyznę i tęczę jak chcesz.

Chyba pora zakończyć tą dyskusję.
Ja pie.....ę, na tym forum już nawet w temacie "Polityka transferowa" jazda polityczna... to już jest nie do wytrzymania.
Odpowiedz cytując