Konrad. napisał(a):

Niech mi ktoś wytłumaczy logikę tej całej rekonstrukcji, bo nie bardzo rozumiem...
To samo Vincent - podobno najlepszy minister finansów w całej Unii, więc czemu go wywalają?
Umie ktoś to jakoś uzasadnić?
|
Tu masz częściowe próby wyjaśnienia:
http://wpolityce.pl/wydarzenia/67586...kok-w-przepasc
armani199 dał do pieca

Chyba najsensowniejsze ujęcie nadchodzącej rekonstrukcji

Dawno mnie tak nikt nie rozśmieszył.