Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24612
Stary 20.11.2013, 22:35
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Niech mi ktoś wytłumaczy logikę tej całej rekonstrukcji, bo nie bardzo rozumiem...

To samo Vincent - podobno najlepszy minister finansów w całej Unii, więc czemu go wywalają?

Umie ktoś to jakoś uzasadnić?
Tu masz częściowe próby wyjaśnienia:

http://wpolityce.pl/wydarzenia/67586...kok-w-przepasc

armani199 dał do pieca Chyba najsensowniejsze ujęcie nadchodzącej rekonstrukcji Dawno mnie tak nikt nie rozśmieszył.
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 20.11.2013 o godz. 22:38.