Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 20.11.2013, 20:37
Przerwa na mecze reprezentacji dobiega końca, wracamy do naszej polskiej, ligowej rzeczywistości Z Koroną u siebie trzeba wygrać. Każdy mecz przy R22 powinien kończyć się 3 punktami dla Wisełki, tym bardziej gdy gramy z 13. ekipą Ekstraklasy.
Odpowiedz cytując