Temat
:
[17 kolejka] WISŁA Kraków - Korona Kielce, 22 listopada godzina 20:30
Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
6
20.11.2013, 20:37
Przerwa na mecze reprezentacji dobiega końca, wracamy do naszej polskiej, ligowej rzeczywistości
Z Koroną u siebie trzeba wygrać. Każdy mecz przy R22 powinien kończyć się 3 punktami dla Wisełki, tym bardziej gdy gramy z 13. ekipą Ekstraklasy.
gypsy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gypsy
Znajdź inne posty napisane przez gypsy