Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66063
Stary 20.11.2013, 19:35
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No widzisz, Z Polski też "udało się" nam znaleźć dwóch, trzech przyzwoitych grajków.
Ilu z nich robi różnicę?
Ilu z nich mogłoby z marszu zagrac w jakimś średnim średniaku europejskim?

Nie "antypolski", ale realistyczny. I znajdź mi posta, w ktorym "piałem"


Wisłę to wielu piłkarzy w Polsce mogłoby wzmocnić. Pytanie co to za wzmocnienie, skoro to wzmocnienie dostaje oklep od Słowaków i to taki, że żal było patrzeć nie tylko na wynik, ale i na sposób biegania po boisku.


Nienawistnik do Polski? Gruuuuubo przegiąłeś. Ja raczej nie cierpię "polskiej mysli szkoleniowej" i jej efektów w postaci wyżelowanych gumożujów koszących kasę za nic i poziomem ledwo odbiegających od San Marino. A Ty życzysz Wiśle, żeby tacy nieudacznicy i amatorzy ją reprezentowali?


Chyba znowu gruuuuuuuubo przegiąłeś. GW to raczej bedzie ustami towarzysza Piechniczka zachęcała Cupiała do zatrudnienia za gruuuubą (a jakże!) kasę wyżelowanych polskich amatorów wyklepanych na jednej formie przez piechniczkopodobnych.


Dla Ciebie widać nieważne co, byle polskie. Ot, takie przegięcie w drugą stronę.
Dla mnie ważni sa profesjonaliści. Nieważne czy Polacy czy cudzoziemcy. Oczywiście, wolałbym profesjonalistów Polaków, gdyby tacy byli. Ale nie ma. Ostatni polscy profesjonaliści futbolowi dzisiaj zasiadają na ławkach trenerskich i mają po około 45-55 lat. No może 41....

Dyskusja była o transferach, nagle odwracasz kota ogonem że tylko "polska myśl szkoleniowa" cię drażni.... stało by ci się coś jakbyś się kontrolował? Dyskusja o piłkarzach a nie trenerach. Jak ci od tęczy - najpierw prowokacja a potem zdziwienie że spłonęła.
(Zawsze jak jest możliwość żeby zmieszać z błotem wszystko co polskie, nawet młodych piłkarzy z Polski którzy jeszcze nie zdążyli niczym zawinić poza tym że są Polakami to zmieszasz żeby leczyć swoje kompleksy)

Znamy się już trochę lat na forum, więc bez ściemniania - jakby przykładowo Valxcs pracujący w Wiśle chciał ściągnąć takiego Szalia albo Lovrencica z Wegier to też pisałbyś że Węgrów to "Holendrzy przetestowali 8-0 ostatnio?". Albo jakby miał trafić do nas jakiś Gruzin czy Ormianin? Albo jak Pareiko przychodził też naśmiewałeś się z osiągnięć reprezentacji Estonii? Ale jak jest możliwość przyjebać w Polskę/Polaków - FraMat pierwszy.

Co ma reprezentacja do piłkarzy których możemy znaleźć? Ba, nawet przez to że kadra gra słabo to ceny za polskich piłkarzy są niższe... Bo to czy przykładowo taki Sobota dobrze czy źle gra w kadrze ma jakieś przełożenie na ilość młodych polskich piłkarzy w niższych ligach o wystarczającym talencie żeby grać w Wiśle?

To że kadra Haiti gra padake od lat znaczy że mamy tam nie szukać? My nie jesteśmy Barceloną.

BTW
A twoja antypolskość i być może nieświadome powielanie stereotypów wyprodukowanych przez michnikowszczyznę że dobre znaczy nie polskie wychodzi własnie w takich kąśliwych uwagach tylko o polskiej kadrze zupełnie nie na temat...
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując