Są w sejmie, pytanie jakim cudem

. Czy to jedynie głupota wyborców czy coś więcej. Wiadomo już skąd za dużo kart w brukselskiej urnie? Ktoś już wymyślił spiskową teorię? Czy najzwyczajniej się rozmnożyły i nie ma co wałkować sprawy bo "tak jest wszędzie".
