Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24602
Stary 20.11.2013, 16:38
Są w sejmie, pytanie jakim cudem . Czy to jedynie głupota wyborców czy coś więcej. Wiadomo już skąd za dużo kart w brukselskiej urnie? Ktoś już wymyślił spiskową teorię? Czy najzwyczajniej się rozmnożyły i nie ma co wałkować sprawy bo "tak jest wszędzie".
Hej Nasz TS !!