Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24598
Stary 20.11.2013, 15:35
AS82 napisał(a):Wyświetl post
A ty skąd cwaniaczku wiesz co się działo na Dominikanie ? W twoich mediach podali jakieś naciągane tezy o gangach narkotykowych i w to mamy wierzyć ? Fakty są takie że Wesołowski prawdopodobnie na fałszywych dokumentach ,wraz ze swoim niższym rangą kumplem Gilem uciekli z Dominikany. Jakby nie mieli nic do ukrycia , to zostali by na wyspie a nie uciekali do bezpiecznego schronienia . Proste.
A kto ci powiedział że wiem? Wiem tylko że oskarżyć kogoś o pedofilię to skuteczna metoda eliminacji. Zwłaszcza jeżeli jest to ksiądz katolicki. A nasze wyrosłe z komuny antyklerykały tylko na takie okazje czekają.

Ta... problem w tym że to są "fakty tvn"
Hej Nasz TS !!