AS82 napisał(a):

|
A ty skąd cwaniaczku wiesz co się działo na Dominikanie ? W twoich mediach podali jakieś naciągane tezy o gangach narkotykowych i w to mamy wierzyć ? Fakty są takie że Wesołowski prawdopodobnie na fałszywych dokumentach ,wraz ze swoim niższym rangą kumplem Gilem uciekli z Dominikany. Jakby nie mieli nic do ukrycia , to zostali by na wyspie a nie uciekali do bezpiecznego schronienia . Proste.
|
A kto ci powiedział że wiem? Wiem tylko że oskarżyć kogoś o pedofilię to skuteczna metoda eliminacji. Zwłaszcza jeżeli jest to ksiądz katolicki. A nasze wyrosłe z komuny antyklerykały tylko na takie okazje czekają.
Ta... problem w tym że to są "fakty tvn"
