AS82 napisał(a):

|
A ty skąd cwaniaczku wiesz co się działo na Dominikanie ? W twoich mediach podali jakieś naciągane tezy o gangach narkotykowych i w to mamy wierzyć ? Fakty są takie że Wesołowski prawdopodobnie na fałszywych dokumentach ,wraz ze swoim niższym rangą kumplem Gilem uciekli z Dominikany. Jakby nie mieli nic do ukrycia , to zostali by na wyspie a nie uciekali do bezpiecznego schronienia . Proste.
|
Podziwiam twoją naiwność. Naprawdę. "Był grzeczny to czemu się bał karteli narkotykowych?".
Od razu mówię, że nie twierdze, że nie jest niewinny tylko twój tok rozumowania, że skoro uciekał to musiał mieć coś na sumieniu po prostu mnie rozbawił.