Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24594
Stary 20.11.2013, 14:41
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A skąd cwaniaczku wiesz co się działo na Dominikanie? W tvn podali? Dlaczego zadyma wybuchła kiedy wyjechał na urlop? Żeby można było świnie podłożyć? Skąd pewność, że to nie sposób jakiegoś kartelu żeby się go pozbyć. Okazuje się skuteczny. Więc nie powielaj gwnianych prawd bo myślącym ludziom wstyd przynosisz.
A ty skąd cwaniaczku wiesz co się działo na Dominikanie ? W twoich mediach podali jakieś naciągane tezy o gangach narkotykowych i w to mamy wierzyć ? Fakty są takie że Wesołowski prawdopodobnie na fałszywych dokumentach ,wraz ze swoim niższym rangą kumplem Gilem uciekli z Dominikany. Jakby nie mieli nic do ukrycia , to zostali by na wyspie a nie uciekali do bezpiecznego schronienia . Proste.