Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6488
Stary 20.11.2013, 00:28
nie wiem, czy to Ci coś da. Ja w FMa zawsze gram na dwóch managerów - jeden Wisłą, drugi bezrobotny. I tym bezrobotnym w FM12 nająłem się w drugiej lidze Islandzkiej. Tam byłem skazywany na spadek, a wygrałem ligę. Później w islandzkiej ekstraklasie zająłem 2 albo 3 miejsce, nie pamiętam. W każdym razie nic to w mojej reputacji nie zmieniło, dalej dla innych klubów byłem ogórem, nawet dla klubów z Islandii
Odpowiedz cytując