Mario Nh napisał(a):

Właśnie oglądałem orange sport. Od bodaj sezonu 2014/2015 Boniek chce wprowadzić limit piłkarzy spoza UE do trzech miejsc w klubie.
W Wisle obecnie jest 7 takich piłkarzy.
|
Miałoby to sens jeżeli Polska nie byłaby związana prawem unijnym i faktycznie obcokrajowców byłoby tylko trzech. W obecnej sytuacji taki zakaz byłby ze wszech miar sztuczny bo co prawda z poza UE byłoby trzech piłkarzy ale za to reszta obcokrajowców mogłaby spokojnie grać. A Polaków tyle samo co teraz. Poza tym mało to "czarnych" z unijnymi paszportami?
Ani to poziom ligi nie podniesie ani konkurencji w kadrze. Bardzo chybiony pomysł.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern