FraMat napisał(a):

|
Polaków to ostatnio przetestowali Słowacy we Wrocławiu. Testy wypadły blado.
|
Za to Haiti to "potęga" piłkarska a i tam pomimo tego udało się kogoś znaleźć (Donald).
Jak zwykle antypolski moderator "dał głos" na swoim poziomie. Jak jakiś "śmieciarz" oszust z Rumunii był testowany to pewnie piałeś z zachwytu?
BTW
A Wisła to poziom Barcelony reprezentuje że w Polsce nie ma piłkarzy którzy by ją wzmocnili? Nie mam nic przeciwko obcokrajowcom w Wiśle do czasu kiedy nienawistnik do Polski taki jak ty się uaktywni. Może w GW byś się zatrudnił... ta sama linia ideologiczna....