palikot napisał(a):

|
Wstyd! Mocna dumna Irlandia zremisowała z jakąś tam... cienką Polską! A Kiedyś to potrafili awansować na euro! Wstyd i BRAK AMBICJI!
|
Tak, wstyd. Ale mają dużo piniendzy, to se kupią nowych zawodników i będzie.
Na szczęście Irlandczycy nie musieli niczego udowadniać i nie są w trakcie katastrofalnej serii, toteż była kopanina.
Gwiaździsty napisał(a):

|
Czas przyjać do wiadomosci, że jeszcze długo nie będziemy się liczyć w światowym futbolu. Ten stan to wypadkowa wielu rzeczy, braku solidnego przez lata szkolenia młodziezy, ogólna jej demoralizacja, stan tego co w kraju się dzieje czyli ogólnej lipy itd.
|
Aż tak źle to nie jest (z piłką). Młodsza reprezentacja coś tam osiągnęła w kauflandzie.