Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8647
Stary 19.11.2013, 23:11
palikot napisał(a):Wyświetl post
Wstyd! Mocna dumna Irlandia zremisowała z jakąś tam... cienką Polską! A Kiedyś to potrafili awansować na euro! Wstyd i BRAK AMBICJI!
Tak, wstyd. Ale mają dużo piniendzy, to se kupią nowych zawodników i będzie.

Na szczęście Irlandczycy nie musieli niczego udowadniać i nie są w trakcie katastrofalnej serii, toteż była kopanina.

Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Czas przyjać do wiadomosci, że jeszcze długo nie będziemy się liczyć w światowym futbolu. Ten stan to wypadkowa wielu rzeczy, braku solidnego przez lata szkolenia młodziezy, ogólna jej demoralizacja, stan tego co w kraju się dzieje czyli ogólnej lipy itd.
Aż tak źle to nie jest (z piłką). Młodsza reprezentacja coś tam osiągnęła w kauflandzie.
Ostatnio edytowane przez speedfashion : 19.11.2013 o godz. 23:13.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując