|
Czas przyjać do wiadomosci, że jeszcze długo nie będziemy się liczyć w światowym futbolu. Ten stan to wypadkowa wielu rzeczy, braku solidnego przez lata szkolenia młodziezy, ogólna jej demoralizacja, stan tego co w kraju się dzieje czyli ogólnej lipy itd.
|