mistico napisał(a):

|
I super. Swoją drogą, mógłby ktoś przypomnieć kiedy ostatnio był jakiś Polak na testach ? Ciągle tylko Nigeryjczycy, Brazylijczycy, no i ostatnio modne w naszym klubie stało się Haiti.
|
Polaków to ostatnio przetestowali Słowacy we Wrocławiu. Testy wypadły blado.