Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8639
Stary 19.11.2013, 14:39
Lukasz napisał(a):Wyświetl post

Już chyba wolałbym wydać pieniądze (przepłacić) na dobrego trenera niż na siedzibie PZPN'u (przepłacając) .
Przeciez nie buduja siedziby.

Ja bym wolal zamiast placic jakies emerytowi z zagranicy, ktory bedzie probowal cos osiagnac z goscmi, ktorzy nie potrafia pod presja przyjac pilki zeby te pieniadze przeznaczyc na jakis program szkolenia i na oplacanie dobrych trenerow, ktorzy
w kazdym wojewodztwie/okregu beda ten program realizowac.
Wtedy moze zbudujemy cos trwalego. Ci kopacze, ktorych teraz mamy juz nic nie osiagna, trzeba postawic na nich kryzyk i nie ma sensu marnowac pieniedzy i energii na doraźne efekty.
Praca u podstaw tak jak kiedys zrobili Niemcy, a ostatnio Islandia i efekty widac.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując