Lukasz napisał(a):

Już chyba wolałbym wydać pieniądze (przepłacić) na dobrego trenera niż na siedzibie PZPN'u (przepłacając) .
|
Przeciez nie buduja siedziby.
Ja bym wolal zamiast placic jakies emerytowi z zagranicy, ktory bedzie probowal cos osiagnac z goscmi, ktorzy nie potrafia pod presja przyjac pilki zeby te pieniadze przeznaczyc na jakis program szkolenia i na oplacanie dobrych trenerow, ktorzy
w kazdym wojewodztwie/okregu beda ten program realizowac.
Wtedy moze zbudujemy cos trwalego. Ci kopacze, ktorych teraz mamy juz nic nie osiagna, trzeba postawic na nich kryzyk i nie ma sensu marnowac pieniedzy i energii na doraźne efekty.
Praca u podstaw tak jak kiedys zrobili Niemcy, a ostatnio Islandia i efekty widac.